برای سومین سال متوالی

بیمه آسیا رتبه اول گروه موسسات بیمه ای را کسب کرد

 

بیمه آسیا برای سومین سال متوالی ، رتبه اول گروه موسسات بیمه ای شرکت های برتر ایران را کسب کرد.

 بنابر اعلام مرکز رتبه بندی شرکت های برتر سازمان مدیریت صنعتی، بیمه آسیا  در میان 500 شرکت بزرگ کشور با در نظر گرفتن 33 شاخص، ده پله صعود و فروش  26709میلیارد ریال در سال 1394 ، برای سومین سال متوالی، رتبه اول گروه موسسات بیمه ای شرکت های برتر ایران را کسب کرد.
 در مراسمی که با حضور فعالان اقتصادی و مدیران عامل شرکت های برترایران در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، بیمه آسیا با رتبه پنجاه و دوم به عنوان رتبه اول گروه موسسات بیمه ای شرکت های برتر ایران معرفی شد.
بنابر اعلام سازمان مدیریت صنعتی ، اين رتبه بندی با فراهم نمودن آمار و اطلاعات شفاف و مفيد در مورد بنگاه‌هاي اقتصادي كشور، فضاي روشن‌تري از كسب و كار اقتصادي كشور ارایـــه مي‌دهد و به مديران بنگاه‌های اقتصادی، سياست‌گذاران و پژوهشگران، ياري ميرساند تا شناخت و درك دقيق‌تري از مقياس، ساختار مالي و اقتصادي صنايع و بنگاه‌هاي اقتصادي بزرگ كشور بيابند.
هم چنین هدف از رتبه بندی شرکت های برتر ایران شفاف سازی فضای کسب و کار و جایگاه اقتصادی شرکت های ایران و رتبه بندی آن‌ها از نظر میزان تاثیرگذاری در اقتصاد ملی با هدف گسترش رقابت در فضای کسب و کار بنگاه های اقتصادی بیان شده است .
بیمه آسیا به عنوان بزرگ ترین بیمه خصوصی کشور و دارا بودن بیش از یکصد شعبه و سه هزار نمایندگی در سراسر کشور، در تمامی نوزده سال رتبه بندی شرکت های برتر ایران در این فهرست قرارداشته است.