اهتزاز پرچم انقلاب

 دیروز یکی از با شکوه ترین راهپیمایی ها در تاریخ انقلاب اسلامی در جشن چهل سالگی انقلاب در سراسر کشور عزیزمان ایران برگزار شد . دوباره حماسه حضور و درکنارهم بودن، دوباره استقلال آزادی ، جمهوری اسلامی و تجدید میثاق با امام و آرمانهای انقلاب اسلامی . مردم آمدند، زیر باران و برف، جای شما خالی بود، آنجا که صحنه هایی از مردانگی و ایثار را در کنار شکوه ایستادگی در مقابل ظلم و ستم به وضوح می توانستید ببینید و باور کنید ما می توانیم . انقلاب ما چهل ساله شد و میهن عزیزمان سربلند از تمام آزمون ها، علت آن هم معلوم است وحدت و یکپارچی ملت و بصیرت و هدایت رهبر امت، شاید برای هر ملتی سعادت باشد که در میان تمام کشور ها حرفی برای گفتن داشته باشد، اما در کشور ما حرفهای بسیاری برای گفتن وجود دارد . استقلال اولین حرف و پیام ما به تمام مردم بیدار و هوشیار جهان است، بله هر کشوری که در مقابل ظلم ایستادگی کند و خدا را یاری نماید، خدا نیز مردم آن کشور را یاری می کند، امروز ما در کشورمان در صنایع مختلف به استقلال رسیدیم، و در بسیاری از زمینه ها در جهان حرفها برای گفتن داریم . 

دیروز درکنار تمام آحاد مردم، صنعت بیمه کشور نیز حضوری پر رنگ و درخشان داشت . در حاشیه ای مسیر راهپیمایی غرفه ای مربوط به صنعت بیمه کشور احداث شده بود که در آن گروه های هنری و فعالین روابط عمومی در حال ارائه خدمت به حاضرین در این راهپیمایی بودند، در غرفه جمع کثیری از شرکتهای بیمه نظیز بیمه رازی، بیمه سینا، بیمه اتکایی ایرانیان، بیمه دی، بیمه معلم، بیمه پاسارگاد و سایر ... شرکتهای بیمه گر حضور داشتند و با تقدیم هدایا در پررنگ تر کردن شادی حاضرین نقش ماندگاری برجای گذاشتند . 

برخی از شرکتهای بیمه گر نیز به صورت اختصاصی اقدام به برپایی غرفه های مستقل نموده بودند، که با همکاری گروه های هنری سعی در برقراری ارتباطی دو طرفه با مخاطبین خود بودند، شرکتهای بیمه کوثر ، بیمه آسیا و بیمه آرمان برخی از این شرکتها بودند که حضور پررنگ و جذاب در این رویداد ملی داشتند . 

در ادامه تصاویری از این راهپیمایی با شکوه و حضور #بیمه_و_مردم در کنار هم برای شما عزیزان به نمایش می گذاریم .  

بیمه کوثر در راهپیمایی 40 سالگی

غرفه بیمه کوثر

بیمه کوثر در راهپیمایی 40 سالگی 2

غرفه بیمه کوثر 

غرفه بیمه آرمان

غرفه بیمه آرمان

غرفه بیمه آسیا

غرفه بیمه آسیا

بیمه ما

غرفه بیمه ما 

بیمه معلم

غرفه بیمه معلم