صنعت بیمه حضور موثری در یازدهمین نمایشگاه بورس بانک و بیمه خواهد داشت

مديرکل روابط عمومي بيمه مرکزي از حضور موثر و پرقدرت صنعت بیمه در یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه خبر داد.
مصطفی زندی مديرکل روابط عمومي بيمه مرکزي با اشاره به برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه از 27 تا 30 فروردین 1397 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، اظهار کرد: یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه مثل سال های گذشته پربار خواهد بود و بازدهی مناسبی برای هر سه حوزه، خصوصا بیمه ایجاد خواهد کرد.
زندي با بیان این که صنعت بیمه جدیدترین خدمات و دستاوردهای خود را در این نمایشگاه عرضه خواهد کرد، افزود: نمایشگاه یازدهم فرصتی برای دست اندرکاران صنعت بیمه است که به ارزیابی بی واسطه و رودرروی عملکرد و دستاوردهای شرکت های بیمه و برنامه های این شرکت ها برای ارتقای صنعت بیمه کشور بپردازند و افق آینده بازار بیمه را با همتایان و همکاران خود به بحث و گفتگو بنشینند.
وي با بیان این که صنعت بیمه در سال های اخیر تحولات فراوانی در سطوح داخلی و جهانی داشته است، افزود: سیر شتابان تحولات صنعت بیمه ایجاب می کند که فعالان این صنعت در فواصل زمانی کوتاه به بررسی وضعیت موجود و افق پیش روی کسب وکار خود بپردازند و رویه ها و رویکردهایی را که بر اثر تحولات بازار و تغییرات فناوری و روش های مدیریتی از کارآمدی لازم فاصله گرفته اند، با رویکردها و تجربه های جدید جایگزین کنند و نمایشگاه بستر لازم برای این امر را فراهم می کند.
مدیر روابط عمومی بیمه مرکزی با تاکید بر حضور موثر صنعت بیمه در نمایشگاه یازدهم خاطرنشان کرد: یکی از نیازهای امروز بازار مالی کشور ارتباط بهینه و هم افزایی بین بازیگران این بازار است. امیدواریم در نمایشگاه یازدهم با تمهیداتی که اندیشیده شده است، فرآیندهای مشترک بین هر سه حوزه بورس، بانک و بیمه با برگزاری جلسات هم اندیشی و کارگاه های آموزشی مورد بحث و بررسی فعالان و کارشناسان این سه حوزه قرار گیرد و خروجی این جلسات به تقویت همه ارکان بازار مالی کشور و خصوصا بیمه ها منتهی شود.
شایان ذکر است، یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس ۲۰۱۸ ) از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ فروردین ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و شرکت های علاقه مند به مشارکت در این رویداد برای اطلاع از جزئیات می توانند به پایگاه اینترنتی نمایشگاه به نشانی www.iranfinex.ir مراجعه نمایند.