چشم و هم چشمی های خوب بکنیم

امروز کسری در جشن سال نو که در پیش دبستانی فرهنگ با مشارکت و همکاری اولیاء و مسئولین مدرسه برگزار شد شرکت کرد. چند وقت پیش هم تو جشن شب یلدا شرکت کرده بود و کلی عکس های قشنگ ازش گرفته بودن.

کمی به گذشته برگشتم و به کودکی خودم و سبک زندگی آن روزها فکر کردم .

شاید اصلا به غیر از چند جشن مذهبی و ملی که بزرگترینشان جشن نیمه شعبان، تولد امام زمان(عج) و جشنهای ایام الله دهه فجر جشن دیگری نبود .

یادمه که تو دهه فجر ما سعی می کردیم راهروها و کلاسها رو آذین بندی کنیم و یکی از کارهای خیلی جذاب درست کردن روزنامه دیواری بود .

من و چندتا از بچه ها تو دوران ابتدایی تو انجام این کار حرفه ای شده بودیم و روزنامه دیواری های جالبی درست می کردیم .

بگذریم از خاطرات کودکی، منظورم این بود که شکل زندگی کاملا تغییر کرده، نمی دونم بشه اسم این نوع زندگی رو سبک زندگی گذاشت، اما هرچی که هست امروز خانواده ها به مسائل زندگی به شکل دیگری توجه می کنن .

به نظرم هنوز هم بزرگترین عارضه در رفتار مردم ما چشمو هم چشمی باشه و خیلی ها آرامش خودشونو برای اینکه از فلانی عقب نمونن بسیار ارزون می فروشن و بعد برای جبران این آرامش هزینه های سنگینی باید پرداخت کنن .

به نظر من مردم با وجود تمام مشکلات اقتصادی که دارن هنوز هم خیلی از عادات و رفتارهای بد رو کنار نذاشتن و خودشون موجب ورود ناراحتی به زندگیشون میشن .

اصلا یه سوال ؟

چرا به شکل دیگه ای به این عارضه نگاه نکنیم .

چرا مردم ما تو کارهای خوب و مفید مثل، خوردن غذاهای اورگانیک و سالم، ورزش کردن، مطالعه کردن، پس انداز کردن و ... چشمو هم چشمی نمی کنن .

چند سالی هست که تو کشورما شرکتهای بیمه به صورت جدی شروع به معرفی و فروش محصول بیمه های زندگی کردن، به گفته بسیاری از کارشناسان اقتصادی توسعه بازار بیمه های زندگی در ایران می تواند  افزایش تولید ناخالص داخلی  و افزایش ضریب نفوذ صنعت بیمه را به همراه داشته باشد و کشور را در عبور از بحرانهای اقتصادی کمک نماید و نهایتاً افزایش رفاه اجتماعی مردم را فراهم کند.

من از سال 1395 پس از بررسی و مطالعه در خصوص بیمه های زندگی اقدام به خرید این محصول برای خودم و اعضای خانواده ام یعنی همسرم پگاه، دخترم باران و پسرم کسری نزد شرکت خدمات بیمه ای امید مشاور شعبه اصفهان کردم و از آن سال تا به امروز نسبت به این انتخاب و تصمیمی که اتخاذ کردم بسیار خوشحالم .

من به تمامی شما هم میهنان عزیز توصیه می کنم بیمه های زندگی را جدی بگیرید و اگر هم قرار است به چشمو هم چشمی ادامه دهید، اینکار را در خصوص مسائلی که می تونند تاثیر مستقیمی بر تامین آتیه و ایجاد آرامش شما در آینده داشته باشند انجام دهید . 

پدر من در دوران کودکی از یک چنین امکانی برای ساختن آینده من برخوردار نبود، چون هنوز در ایران این موضوع به صورت جدی شکل نگرفته بود. اما اگر من این تصمیم را برای آینده فرزندانم نگرفته بودم، شاید در آینده نمی تونستم جوابی به سوال فرزندانم در خصوص اینکه چرا اینکار را برای تامین آتیه و آینده آنها انجام ندادم داشته باشم .

هنوز هم دیرنیست، شما پدر و مادر عزیز فقط کافیه تصمیم بگیرید یکی از بهترین انتخابهای زندگی خودتون رو انجام بدید و این انتخاب چیزی نیست جز انتخاب یکی از شرکتهای بیمه به عنوان دوست و شریک خوشبختی شما .

شما به راحتی با بررسی امکانات و سطح توانگری یک شرکت بیمه می توانید با مشارکت و سرمایه گذاری در هریک از این شرکتها، در رشد و توسعه کشور سهیم باشید و زندگی خود و خانواده تان را بیمه کنید .

من به عنوان یکی از بیمه گذاران و مشتریان صنعت بیمه کشور از یکایک شما دوستان که موفق به مطالعه این مطلب در وبسایت آن بیمه شده اید دعوت می نمایم، حتما از طریق سایت آن بیمه نسبت به کسب اطلاعات دقیق در خصوص شرکتهای بیمه اقدام نمائید و با انتخاب بهترین همراه، آینده ای درخشان را در افق اقتصادی زندگی خود به ارمغان آورید.

شما به عنوان یک ایرانی امروز در مواجعه با بسیاری از مسائل اقتصادی بایستی از پشتیبانی و حمایت دوستی توانمند برخوردار باشید. شاید تا دچار عارضه ای نشویم قدر عافیت را ندانیم .

بسیاری از افراد امروز در جامعه با کوچکترین نوسان اقتصادی، یک حادثه رانندگی و یا حتی با یک بیماری خاص تمام هست و نیست خودشان را از دست می دهند و به هیج وجه نمی توانند از خودشان در مقابل این اتفاقات مراقبت کنند .

داشتن پوشش های مناسب بیمه ای امروزه از نان شب واجب تر است، بله درست متوجه شدید، از نان شب واجب تر یعنی اگر خدای نکرده در هنگام رانندگی کاملا اتفاقی شما با یک عابر برخورد کردید و گوش شیطان کر از تاریخ تمدید بیمه نامه شما فقط یک دقیقه گذشته باشد، قطعا جبران هزینه این اتفاق برای شما غیر ممکن است، اما اگر شما هنوز تحت پوشش و تعهد دوست خودتان یعنی هرکدام از شرکتهای بیمه باشید، با خیال راحت و بدون نگرانی می توانید از پس جبران هزینه های این اتفاق برآیید .

بیمه نامه معتبر از یک شرکت معتبر اعتباری است نزد شما برای اینکه با احساس امنیت در جامعه قدم بزنید و برای داشتن این اعتبار فقط کافیست بپذیرید، بیمه بخش مهمی از سبد خانوار شما را در تامین آتیه ای روشن و زندگی بدون دقدقه به خود اختصاص داده است و شما با انتخاب انواع بیمه نامه می توانید ضمن مشارکت در افزایش تولید ناخالص داخلی و کمک به اقتصاد کشور در دستیابی به یک زندگی بهتر نقش آفرینی نمائید .

در نهایت کسری با خوشحالی از جشن برگشت و با همون شور و نشاط کودکانه درباره این مراسم کلی برام صحبت کرد و گفت که خیلی بهش خوش گذشته .

خیلی مهمه که کاری کنیم که این خوشحالی همیشگی باشه و نه تنها کسری و باران بلکه تمام فرزندان این سرزمین از لحظاتی شاد و سرشار از آرامش چه امروز و چه درآینده برخوردار باشند و این مهم فقط با خواست و اراده شما پدر و مادرهای عزیز مقدر خواهد شد .

نویسنده : مشاورسبز

 

عضویت درآن بیمه

 

با آن بیمه همراه باشید: