داستان بیمه تکمیل درمان گروه های کمتر از 20 نفر قسمت سوم

خیلی زود دست بکار شدم، با توجه به اینکه می دونستم شرکتهای بیمه در خصوص بیمه های تکمیل درمان سختگیری می کنن، با خودم گفتم من باید این مشکل رو برای این حاجی و خیلی دیگه از کسبه بازار که اونها هم یک چنین مشکلاتی دارن بر طرف کنم .

انتخاب بیمه درمان تکمیلی مناسب، کار آسانی نیست. اگر می‌خواهید بهترین بیمه تکمیلی را تهیه کنید، باید انتخاب هوشمندانه‌ای داشته باشید. شرکت‌های بیمه پیشنهادها، پوشش‌ها و تعهدات متنوعی را ارائه می‌کنند که این انتخاب را کمی سخت‌تر می‌کند. اینکه واقعاً کدام بیمه مناسب اصناف با جمعیت کمتر از 20 نفر است نیاز به تحقیق و بررسی زیادی داره .

به سه شرکت بیمه که می دونستم برای این نیاز پیشنهادهای مناسبی دارن، مراجعه کردم . شرکت اول بیمه پارسیان بود، شرکت بعدی بیمه سینا و شرکت آخر که به تازگی در خصوص بیمه های تکمیل درمان شرایط خوبی رو پیشنهاد میده شرکت بیمه آسماری بود . 

پس از بررسی شرایط بیمه نامه ها متوجه شدم که از آنجایی که سهامدار اصلی شرکت بیمه آسماری شرکت کمک رسان sos است، متوجه شدم که این شرکت در خصوص بیمه های تکمیل درمان شرایط بهتری رو برای کارگاه های با جمعیت زیر 20 نفر داره به همین جهت اقدام به برقراری ارتباط با کارشناسان واحد صدور شعبه مرکزی این شرکت کردم . 

در نهایت پس از گرفتن استعلام از مسئول واحد صدور، نرخ نهایی و شرایط بیمه نامه برای ارائه به حاجی آماده شد . 

با حاجی تماس گرفتم و حال پرسنل رستوران رو جویا شدم، حاجی خیلی خسته بود، اما از من خواست که برای ارائه پیشنهاد در مورد این بیمه نامه حتما یه سر برم منزل ایشون .

منزل حاجی که رسیدم، پسر بچه ای که تو حیات بازی میکرد،  آمد درب را باز کرد و وقتی گفتم با حاج آقا کار دارم گفت بفرمائید داخل پدر بزرگم منتظر شما هستن .

وارد منزل حاجی شدم و از حیات عبور کردم، حاجی آمد  به استقبالم، بعد از حال و احوال پرسی وارد اتاق شدم و روی مبل نشستم، حاجی هم کنارم نشست و گفت خوب بگو ببینم شیری یا روباه ...

منم با خوشحالی گفتم شیرم حاجی شیر ...

برگه پیشنهاد رو از کیفم درآوردم و به حاجی نشون دادم و گفتم حاجی به نظرم این یکی از بهترین شرایط برای انجام بیمه تکمیل گروهی با نفرات کمه که شرکت بیمه آسماری با همکاری شرکت کمک رسان sos  دارن ارائه می کنن . کلیه شرکت های استارتاپ، دانش بنیان، کوچک و متوسط و بزرگ که مجموع کارکنان آن ها با احتساب افراد تحت تکفل بیش از 15 نفر باشه  هم می توانند از خدمات این دو شرکت برخوردار بشن . 

تازه حاجی با بیمه آسماری و کمک‌رسان  SOS الزامی به انتخاب یک طرح برای کل کارکنان نیست، بلکه شما می توانید طرح های درمان تکمیلی متفاوت را برای کارکنان خود انتخاب کنید . در این کار همیشه حق انتخاب با شماست، بنابراین شما می توانید طرح مورد نظر خود را به راحتی از بین طرح‌های پیشنهادی انتخاب کرده و یا خودتان اقدام به ایجاد آن نمایید.

یه نکته خیلی جالب هم اینکه اگر بنا بر هر دلیلی فرد بیمه شده از کارگاه خارج شود، مادامی که شخصا موارد قرارداد را متعهد گردد بیمه نامه باطل نمیشه ...

پایان قسمت سوم 

تاریخ : 1397/12/09

نویسنده : مشاورسبز

عضویت درآن بیمه

با آن بیمه همراه باشید: