حل چالش بیمه تکمیل درمان برای استارت آپ ها

به خوبی می دانیم که استارت آپ ها در مسیر توسعه کشور نقش بسزایی دارند و  یکی از وظایف حاکمیت، تدوین راهکارها و ایجاد زیرساختهای لازم برای رفع موانع پیش روی تمامی فعالین در این حوزه است دنیای رو به رشد امروزدر کشور، عرصه ورود استارتاپ های تازه کاری است که توانسته اند در مدت زمان بسیار کم، پیشرفت های قابل توجهی کسب نموده و دستاوردهای نوینی به وجود بیاورند. 

اما وجود مشکلات در فضای استارتاپی که فضایی در حال رشد است ضمن اینکه کاملا طبیعی است، نباید  مانعی برای پیشرفت در حوزه های استارتاپی کشور ایجاد نماید، بلکه باید برای حل این مشکلات و یا عبور از آن ها راه حل پیدا شود تا  کسب و کارها و استارتاپ ها از آن ها بهره برده و به هدف های  خود نزدیک تر شوند. 

یکی از مشکلات پیش روی استارت آپ ها مشابه بسیاری از مشاغل دیگر مسئله درمان و جبران هزینه های پزشکی بسیار زیاد فعالان در این حوزه است. از آنجایی که  این مسئله به عنوان یکی از دغدغه های پیش روی شرکتهای کوچک و دانش بنیان و استارت آپ ها با تعداد پرسنل و نیروی انسانی کم تر از ظرفیت مورد نظر شرکتهای بیمه گر می باشد، بسیاری از این گروه ها از داشتن پوشش های مناسب تکمیل درمان برای جبران هزینه های احتمالی ناشی از بیماری ها و سایر خدمات پزشکی متناسب با نیازهای پیش رو بی بهره هستند .

با توجه به وجود یک چنین مشکلی، و رشد روز افزون شرکتهای دانش بنیان و استارت آپی، نیاز به وجود راهکاری برای رفع این مسئله بیشتر احساس می شود، در چنین شرایطی برخی از شرکتهای بیمه گر اقدام به طراحی محصولی متناسب با نیاز این گروه از افراد جامعه نموده و در حال ارائه آن هستند . 

در نهایت یکی از بهترین پیشنهادهای که آن بیمه می تواند به شما مخاطبین گرامی در خصوص رفع این مشکل  بدهد استفاده از خدمات شرکت بیمه آسماری می باشد که با توجه به شناسایی این بخش از نیاز های جامعه با طراحی محصولی مناسب اقدام به عرضه این خدمات نموده است . 

بنابراین یکی از بهترین انتخابها برای مدیران کلیه شرکت های استارتاپ، دانش بنیان، کوچک و متوسط  که مجموع کارکنان آن ها با احتساب افراد تحت تکفل بیش از 15 نفر باشند، پیوستن به خانواده آسماری و کمک‌رسان sos است .

نویسنده : مشاورسبز

عضویت درآن بیمه

با آن بیمه همراه باشید: