بیمه زندگی چیست و چه مزایایی دارد؟

 

بیمه زندگی مهمترین سرمایه گذاری است که هر فردی برای خودش انجام می دهد زیرا تمام انسانها در برابر بیماریها و حوادث بسیار آسیب پذیر هستیم .

در قرارداد بیمه زندگی که بین شخص بیمه گذار و شرکت بیمه منعقد می شود فرد بیمه گذار ملزم به پرداخت مبلغی در اقساط دراز مدت تا زمان تعیین شده می گردد و در صورت بروز بیماری های سخت , ازکارافتادگی،مرگ و نیاز به مراقبت های بهداشتی مبلغ سرمایه گذاری شده به صورت بیمه به صورت یکجا یا مستمری به بیمه گذار یا شخص ثالثی که او تعیین کرده ( بیمه شده )پرداخت خواهد شد .

بیمه زندگی طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد زیرا یک برنامه سرمایه گذاری امن بلند مدت برای آینده فرد یا بازماندگان او است . در طرح بیمه زندگی شما می توانید مبلغی را به صورت ماهیانه , سه ماهه , شش ماهه , سالیانه یا یکجا به عنوان حق بیمه برای تشکیل سرمایه به شرکت بیمه گر مورد انتخاب خودتان بپردازید .

پس از انجام این کار شرکت بیمه ملزم می گردد که در صورت رخ دادن حادثه یا بیماری ناگوار حامی شما بوده و نه تنها مبلغ سرمایه گذاری شده و سود آنرا به شما پرداخت می کند بعلاوه برای حمایت مالی شما در این دوران مبلغی را هم به عنوان پوشش بیمه ای به شما پرداخت می کند.

دریافت وام بیمه زندگی 

با سرمایه گذاری در بیمه عمر شما می توانید تا ۹۰ درصد موجودی حساب خودتان وام  قرض الحسنه بدون ضامن با حداکثر 4 درصد کارمزد دریافت کنید . علاوه بر این شما می توانید مانند حساب بانکی به اندوخته بیمه خودتان دسترسی داشته باشید.

بیمه مستمری و بازنشستگی بیمه زندگی 

شما می توانید در پایان دوره پرداخت حق بیمه با درخواست کتبی از شرکت بیمه بخواهید مبلغ اندوخته شما را تبدیل به نوعی بیمه مستمری کند و در دوران کهولت سن و از کار افتادگی با خیال راحت از آن استفاده کنید .

 

نویسنده : مشاورسبز

 

عضویت درآن بیمه

 

با آن بیمه همراه باشید: